Markalarımız

Toyota


Toyota modelleri kalite, sağlamlık ve güvenilirlik özellikleri ile özdeşleşmektedir. Toyota’nın sunduğu ürün gamında dünyanın en çok tercih edilen otomobili Toyota Corolla, Avrupa’nın amiral gemisi Avensis olmak üzere on bir binek ve iki ticari aracı ile toplam 13 modeli yer almaktadır. Toyota’nın Avrupa lansman planları çerçevesinde Toyota, müşteri ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen ve yenilenen modellerini Türkiye pazarına sunmaya devam etmektedir.

Detay

Nissan


Nissan markasının müşterilerine verdiği değer hem marka imajına hem de satış rakamlarına artış olarak yansımaktadır. SUV pazarının tartışmasız lideri olan Nissan’ın inovasyon alanında yaptığı geliştirmeler, marka gücüne yapılan yatırımlarla birleşerek Nissan müşterilerinin ürünlerden daha da heyecan duymasını sağlamaktadır.

Detay

KIA


KIA, eşi görülmedik enerjik büyümesiyle küresel otomotiv endüstrisine yeni bir ritim kazandırmıştır. Ruhunuza dokunan bir müzik ritmi gibi KIA, hayatınızı her gün daha iyi hale getirmeye çalışır.KIA'nın tasarımın nihai hedefi KIA markasını tanımlayabilecek eksiksiz, saf ve emsalsiz tasarımı bulmaktır. KIA bu amaçla markasını daha heyecan ve keyif verici hale getirmek için farklı pazarlar, teknolojiler ve toplumlara ilişkin daha geniş bir anlayış temelinde daha fazla insan ya da müşteriyle etkileşim kurmayı hedeflemektedir.

Detay