Hakkımızda

Borovalı Otomotiv, 1993 yılında İzmir’in ilk Toyota Yetkili Bayii olarak hizmet vermeye başlamıştır. Vefa Borovalı önderliğinde “mutlu çalışan, mutlu müşteri” prensibi ile 60 kişilik bir ekiple çıkılan yolda, bugün konusunda uzman ve deneyimli 160 kişilik bir ekip çalışmaktadır.

 

30 yıl Toyota Plaza Borovalı’da elde edilen başarılar, istikrar ile ilerlenmesinin önünü açmıştır.  Mayıs 2017’de Nissan Borovalı, Borovalı Otomotiv bünyesine kazandırılmıştır. Borovalı Otomotiv, 2020 yılı itibariyle; satış servis, ikinci el satış, yedek parça, servis ve sigorta alanlarında Bayraklı'da hizmet vermektedir.


Borovalı Otomotiv; “insan odaklı” yaklaşımlar ile ilerlemeyi kendine ilke edinmiştir. Yaklaşık çeyrek asırlık bir süreçte, otomotiv sektöründe kazandığı tecrübeleri, sahip olduğu değerleri, yüksek kalite standartları ve sosyal sorumluluk bilincini harmanlayan Borovalı Otomotiv, gelişimin her alanda süreklilik arz etmesi yönünde adımlar atmaktadır.  Bu inançtan hareketle, önümüzdeki yıllarda da yatırımların hız kesmeden sürdürülmesi hedeflenmektedir.

 

Şirket Değerlerimiz

 

  İnsan Odaklı Yaklaşım
Bilginin paylaştıkça büyüdüğünü biliriz. Birbirinden öğrenen birbiriyle paylaşan insan odaklı yaklaşımların her alanda hakim olması için çalışırız.


  Sorumluluk ve Güven
Her kademede yapılan işin sorumluluğunun alınmasını önemseriz. Yaptığımız işe duyduğumuz güven, taşıdığımız sorumluluk duygusundan gelir.

 

  Şeffaflık ve Dürüstlük 

Tüm süreçlerin şeffaf ve dürüstlük ile yönetilmesi kırmızı çizgimizdir.
 

  Gelişimin Sürekliliği 

Sürekli gelişim ilkesinden hareketle, her zaman daha iyi bir yolun olduğunu biliriz. Dünü unutmadan  bugünü kaçırmadan geleceğe düşünerek, daha iyisini bulma hedefiyle yol alırız.
 

  Çevre ve Kaynakların Korunması

Doğanın bize sunduğu kaynaklara saygı duyarak, sürdürülebilir bir çevre anlayışı doğrultusunda faaliyetlerimizi yürütürüz.